O

Türkçe İngilizce
Saat :
Bugün :
Get Adobe Flash player
İleri Web Group - Hizmetlerimiz

Firmanıza ve Hedef Kitlenize en uygun tasarımları web paketlerimiz arasından seçebilir ve Bir Hafta gibi kısa bir sürede kullanıma sunabilirsiniz.

İleri Web Group, WEB sitelerinizi her farklı ortamda sorunsuz işleyecek ve hedef kitleye ulaşacak şekilde tasarlar. Bunun yanında, görsel malzemeleri fazla yer tutmayacak şekilde tasarlayarak her tür bağlantıda kısa sürede açılması sağlanır.

WEB sitenizin tasarımı aşamasında İleri Web Group yapılanları adım adım kontrol ederek gerektiğinde müdahale etme ve düzeltme imkanı sağlar. Tasarımlarınız ya sizin tercihlerinize göre ya da profesyonel editörlerimizin size sunacakları seçenekler arasından, ancak her zaman sizin seçimleriniz doğrultusunda gerçekleştirilir ve mutlaka beğeneceğiniz bir sonuca varılır. WEB sitenizin tasarımı sonrasında da gereken bütün hizmetleri özenle yerine getiren İleri Web Group, diğer tasarım firmalarının farklı olarak sitenizi yerli ve yabancı arama motorlarına kayıt ettirerek daha fazla kullanıcının dikkatini çekmesini sağlar.

İleri Web Group müşterileriyle daha önceden yapacağı bir sözleşme ile gerek tasarım sırasında gerekse tasarım sonrasında oluşabilecek tüm sorunlara karşı sizi güvence altına alır.

İleri Web Group kişisel ve kurumsal web siteleri tasarımı konusunda ayrıcalıklı bir konumdadır, şimdiye kadar yapmış olduğumuz çalışmalar ve başarılı projeler uzmanlığımızın kanıtıdır.

Firmanızı internet ortamına taşımak istiyorsanız detaylı bilgi almak için destek@ileripc.com mail adresi veya +90 318 212 25 26 i arayarak müşteri hizmetleri departmanımıza ulaşabilirsiniz.