O

Türkçe İngilizce
Saat :
Bugün :
Get Adobe Flash player
İleri Web Group - Siz Hayal Edin Biz Gerçekleştirelim...

Zevkli görsel tasarımlar konusunda öncelikle tarzımız konusunda emin davranmalıyız ki seçimimizi ona göre yapalım. Siteniz görsellikten yanamı yoksa, islevsel mi olmalı, yoksa hepsi birliktemi sunulmalı? İçeriği siz mi güncellemelisiniz yoksa destek mi almalısınız? Ona göre seçimlerimizi birlikte yapmalıyız. İleri Web Group ekibi olarak size sitenizin ihtiyaçları doğrultusunda tüm aşamalarda aydınlatarak yönlendiriyoruz ve firmanızın gelişmesini büyümesini destekliyoruz..

PC Satış - Teknik Destek :  Bizce en iyi bilgisayar; en iyi teknik desteği olan bilgisayardır. Firmamızın çizgisi kuruluşundan bu yana anahtar teslimi projeler yönünde olmuştur. Danışmanlık, uygulama yazılımları , web tasarımları, Pc' lerden Server' a multimedia donanımlardan sarf malzemesine kadar uzayan geniş bir donanım ve yazılım yelpazemiz mevcuttur. Teknik servis ekibimiz gerek tek kullanıcılı sistemlere gerekse çok kullanıcılı sistemlere donanım destek hizmeti vermektedir.

Grafik ve Web Tasarım : İnternette sizin işletmenizin de artık temsil edilmesini düşünüyorsanız veya bugüne kadar aldığınız hizmetler sizi bunalttıysa, isterseniz biz sizi ziyaret edelim, isterseniz siz İLERİ PC'ye buyrun. Yaşadığınız sorunları konuşalım, neler yapabileceğimizi anlatalım, işletmenizin İnternette en uygun temsilinin nasıl olması gerektiğine dair danışmanlık yapalım, birlikte karar verelim ve en kısa süre içerisinde İnternet sitenizi yapalım.

Proje ve Tasarımlarımız : Bilinmelidir ki, iyi bir web sitesi sadece görsel öğelerden meydana gelmez, profesyonel bir web sitesi optimum açılma hızında, verilmesi istenen mesajın olması gerektiği sayfada iletilebildiği, arama motorlarından ulaşılabildiği, vurguların ön plana çıkarıldığı bir sitedir. Hal böyle iken profesyonel bir hizmeti amatör bir kişi veya kuruluştan almaya kalkarsanız, sadece kendinizi aldatırsınız. An gelir sözler değil, işler konuşur.

"Tasarım Sanattır… Siz Hayal Edin Biz Gerçekleştirelim…" Yapmış olduğunuz faaliyetleriniz doğrultusunda firmanızı tanıtmak için hayal ettiğiniz tüm düşlerinizi gerçekleştiriyoruz. Sıra dışı tasarımlar, ihtiyaç duyduklarınız, işlevsel içerik modülleri, kurumun imajının tasarıma yansıtılması konusunda tüm hayalleriniz için bize danışmadan karar vermeyin.

Hangi sanat dalı olursa olsun, nitelikli ürünlerin sunulması esastır. Tasarımcılar, sanatla uğraşanlar ile yapıcı ilişki ve işbirliği yöntem olarak benimsenmiştir, programlı ve sistemli çalışma gerektirir.

Değişiklik yapmayı kim sevmez ki? İster dış görünüşte, ister evde, ister hayatınızda en ufak bir değişim bile sizin o anki hislerinizi farklılaştırmaya yarar. Fakat hayatınızın her hangi bir noktasında değişiklik yaparken en çok dikkat etmeniz gereken şey, doğru seçimi yapmaktır.

Ama her şeyden çok dikkat etmeniz gereken bir şey varsa o da sitenizin kullanışlı olmasıdır. İşlevsel olarak gezenlere hitap etmeli bir labirent gibi kaybolunmamalıdır. Firmanın kurumsal kimliği ön plana çıkmalıdır. Web tasarım konusunda bizim önerilerimiz bunlar ama tabi ki karar vermeden önce iyi düşünmeye ve aceleci davranmamaya dikkat edin…