O

Türkçe İngilizce
Saat :
Bugün :
Get Adobe Flash player
İleri Web Group - Hizmetlerimiz

Belirtmek isteriz ki, kısa vadede ticari işletmelerin tamamı için İnternet sitesinin hazırlanması kaçınılmazdır. Kimi faaliyet alanlarında, ticari getirisi tartışılmazken, kimilerinde ise sırf imaj için bile web sitesinin olması bir ticari işletmenin vazgeçilmezleri arasına girecektir.

Her internet sitesi faaliyete geçtikten sonra, site adının yaygınlaşması, tüketicinin aklında yer etmesi, arama motorlarında yer alabilmesi için, uzun bir süre gerekmektedir. Bir çok işletme de İnternet sitesi hazırlandıktan kısa bir süre sonra, karşılanmayan beklentilerden dolayı, kısmi bir hayal kırıklığı yaşanmaktadır. Eğer web siteniz yoksa, ve ileride açmayı düşünüyorsanız, önerimiz en azından, tek sayfalık bir kartvizit sitenizi açtırmanız ve e-postalarınızı kontrol etmeye başlamanızdır. Bu sayede hem kapsamlı bir internet sitesini faaliyete geçirmek istediğinizde, diğer etkenler sizin hızınızı kesmeyecek hem de çok cüz-i bir maliyetle İnternet sitenizin ön açılışını yapmış olacaksınız.

Bilinmelidir ki, iyi bir web sitesi sadece görsel öğelerden meydana gelmez, profesyonel bir web sitesi optimum açılma hızında, verilmesi istenen mesajın olması gerektiği sayfada iletilebildiği, arama motorlarından kolayca ulaşılabildiği, vurguların ön plana çıkarıldığı bir sitedir. Hal böyle iken profesyonel bir hizmeti amatör bir kişi veya kuruluştan almaya kalkarsanız, sadece kendinizi aldatırsınız.

İleri Bilgisayar; grafik tasarım ve web dilleri konusunda eğitimli profesyonel ekibi ile sitenin senaryosundan hedef kitle analizine, metin düzenine ve nihayet tasarıma kadar her aşamada size profesyonel çözümler sunar. An gelir sözler değil, işler konuşur. Bizi referanslarımızdan sorabilir, hizmetlerimize bakarak tanıyabilirsiniz.

Neden Web Siteleri?

Sahip olduğumuz ve olacağımız her şeyin anahtarı pazarlamadır. Pazarlama faaliyetlerinin birçoğu birbiriyle örtüşmektedir. Hepsinin ortak noktası ise; iletişim ve müşteri odaklı olmalarıdır. Internet, şirketlerin; stratejik pazarlama, reklâm ve iletişim ihtiyaçlarının karşılanmasında interaktif bir medya olarak kullanılmaktadır.

Bir gazeteye, televizyona, reklâm panolarına, otobüs duraklarına 1 aylık bir reklâm için ne kadar bir ücret ödeyeceğinizi biliyor musunuz? Bu reklâmların ulaşabileceği kitleler ne kadar büyük olacak? Bir otobüs durağı asla tüm dünyaya ulaşamaz veya oradan geçmeyen bir insan asla o reklâmı göremez. Bir durakta ne kadar ürün tanıtabileceksiniz? Ne kadar fotoğraf gösterebileceksiniz? Ama bir web sitesinde tüm ürünlerinizin fotoğraflarını gösterip her türlü bilgiyi verebilirsiniz. Web siteleri, ulaşmak isteyen tüm insanların önüne açılmış büyük bir kapının sınırsız anahtarlarıdır. Elinizdeki bu anahtar ile şirketinize, şirketinizden daha büyük bir şube eklemiş olmakla birlikte 24 saat sizin adınıza çalışan, eleman bulundurmak zorunda olmadığınız ve her türlü ürün veya hizmetinizi tüm dünyaya tanıtabileceğiniz bir web sitesi sahibi olabilirsiniz. 

Web Sitesi ile..

1 - Sadece hedef kitlenize hiçbir aracı kullanmadan ulaşabildiğinizden, pazara yakın olmanın önemi kalkacak,
2 - Kurum imajınızı güçlendirecek, firmanızın Pazar uyumunu hızlandıracak,
3 - Firmanızla ilgili gelişmeleri ve yenilikleri anında duyurabilecek.
4 - Ürün veya hizmetlerinizi tanıtabileceğiniz elektronik katalog veya broşürünüz olacak,
5 - Maliyeti katalog ve broşürden daha düşük, çevreci, sürekli, yenilenebilen bir reklâm aracı olacak,
6 - İstediğiniz zaman istediğiniz değişiklikleri yapma imkânınız olacak,
7 - İnteraktif ses ve görüntü efektleri ile kullanıcıyı etkileyebilecek,
8 - Dünyanın her yerinden 7 gün 24 saat ulaşılabilecek,
9 - Web üzerinden sipariş alınıp-verilebilecek,
10 - İletişim maliyeti ucuz ve kullanımı kolay olduğundan iletişim ve ticaretin geleceği web üzerine kurulacak.
11 - İşletmeler arası rekabette öne geçeceksiniz.

Web sitesi, bir kurumun vitrinidir. Bir ziyaretçi açısından web sitesi görsel zenginlikle dikkat çeker, bir müşteri açısından ise ürün, hizmet ya da kurumsal kimliğin iyi yansıtılması, doyurucu bilgi ile onay alır. Bu noktada sitenizi gelen her kesimden insanı memnun etmek mümkün değildir. Sıradan bir ziyaretçi ile hedeflediğiniz kitleden bir ziyaretçinin arasındaki farkı iyi belirleyebilmek esastır. Hedefe uygun tasarlanmış bir sitenin etkisi ziyaretçide olumlu olacaktır. Görsel olarak ne kadar zengin olursa olsun hedefine ulaşmayan sitelerde başlangıçta olumlu gözüken etki ziyaretçiyi 2. kez uğramaya itmeyecek bu da sitenizin ziyaretçi istatistiğinde 2. kez uğrayanların sayısını arttırmayacaktır. Oysa ki, istatistikler göstermiştir ki site ile ilgilenen, satın alma vb. kararları alan kişiler tekrar tekrar uğrayan ziyaretçilerdir. Tasarım aynı zamanda kişisel yetenek, kültürel bakış açısı, detaylara dikkat edebilme gibi özellikler istemektedir. Kolay bulunmayan bu özelliklerle oluşturulan siteniz tasarımın gücünü alarak sonuca gidebilmelidir.